O firmě

V současnosti je Rychlý TOM s.r.o. stabilizovanou společností,
která pracuje na svém rozvoji v oblasti vývoje, výroby a servisování CNC technologií na dělení materiálů vysokotlakým vodním paprskem. Do současnosti společnost umístila na trhu více než 125 technologií. Dále společnost nabízí služby v oblasti řezání vodním paprskem a prodej náhradních dílů a spotřebního materiálu. Činnost společnosti je vyvíjena jak v ČR tak i v zahraničí.

Historie

Společnost Rychlý Tom, s.r.o. vznikla v roce 2006 za účelem podnikání v oblasti libovolného materiálu vysokotlakým vodním paprskem na základě dlouhodobých zkušeností majitelů v oboru. Kromě dělení materiálu se společnost od začátku zabývá i prodejem náhradních dílů, nářadí a přípravků pro technologii řezání vodním paprskem, prodejem abraziva a servisem technologií na dělení materiálu vodním paprskem. Na konci roku 2006 vyvolal jeden z klientů diskusi o možnosti vyrobit pro něj toto zařízení.

Tato diskuse byla úspěšná a na jaře 2007 byla vyrobena a dodána první CNC technologie na řezání vodním paprskem řady RT a rozhodnutí zabývat se i výrobou, servisem a montáží kompletních pracovišť s CNC technologií vlastní výroby bylo dalším logickým krokem v rozšíření podnikatelských aktivit společnosti Rychlý TOM s.r.o.
Do konce roku 2007 byly vyrobeny a prodány dvě kompletní pracoviště s CNC technologií. Je navázána úzká spolupráce se společností KMT Waterjet Systems Inc., která je světovým výrobcem systémového řešení pro řezání vodním paprskem.
Přelomovým rokem se stává až 2008, kdy se výroba CNC strojů spustila naplno a zároveň byla otevřena druhá provozovna v Hranicích na Moravě, zaměřená pouze na dělení materiálů vodním paprskem. Koncem roku 2008 se společnost přestěhovala z pronajatých prostor v Hradci Králové do vlastních prostor v obci Výrava, kde je situováno pracoviště na poskytování služeb v oblasti řezání vodním paprskem i výroba CNC technologií.

Foto Výrava rok 1918-1928

Současnost

Jsme stabilní společnost se zavedenými procesními kroky ke splňování požadavků Našich klientů v oblasti CNC obrábění s pomocí technologie dělení materiálů vysokotlakým vodním paprskem.
Našim cílem je vytvářet zázemí pro Naše klienty a jejich potřeby v této oblasti a to především perfektním servisem našich strojů ale i dodávky potřebných náhradních dílů a spotřebního materiálu k nepřetržitému využití této technologie. Do současnosti společnost umístilavíce než 125 technologií a toto číslo neustále narůstá. Činnost společnosti je vyvíjena nejen v České republice, ale i v zahraničí, kde jsme již umístili několik kompletních pracovišť na CNC obrábění pomocí technologie dělení materiálů vysokotlakým vodním paprskem. Navazujeme užší kontakty s našimi dodavateli a vytváříme podmínky, pro získání nelepší dostupnosti a to jak dodavatelské, tak cenové.
Nabízíme možnost poradenství v oblasti financování nových CNC pracovišť. Při zpracování nabídky se uplatňují dlouholeté praktické zkušenosti společnosti s řezáním vodním paprskem tak i poznatky z nejnovějších technologii a trendů v řezání.
Snažíme se docílit maximální kvality a minimalizovat další náklady výroby. Našim cílem je spokojenost zákazníků. Z tohoto důvodu se zaměřujeme na nákup nejnovějších technologií a stálé zvyšovaní a dodržování kvality včetně zkracování termínů zakázek. Samozřejmostí je zajištění dopravy přes spediční firmy. Dodáním a montáží technologie však služby společnosti Rychlý Tom s.r.o. nekončí. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis vyškolenými servisními techniky, kteří jsou neustále k dispozici.

Budoucnost

Do budoucna společnost Rychlý TOM s.r.o. klade velké úsilí do rozvoje ve všech oblastech své činnosti, aby mohla co nejrychleji reagovat na vývoj trhu, vzniku nových a dalších potřeb našich zákazníků, nárůst požadavků a očekávání našich tuzemských i zahraničních klientů.
Nově vznikající vývojové centrum umožní společnosti Rychlý TOM s.r.o. lépe implementovat vlastní zkušenosti z oblasti dělení materiálů vodním paprskem do námi vyráběných technologií tak, abychom byli schopni pružněji reagovat na potřeby našich klientů. Investice do logistického zázemí zase poskytne dostatečné kapacity a flexibilitu k uspokojování potřeb našich klientů v rámci dodávek náhradních dílů a spotřebního materiálu. Neustále rostoucí požadavky na kvalitu zboží a služeb, odborné poradenství, přesnost a rychlost dodávek bude schopna uspokojit pouze vysoce flexibilní učící se společnost, která je v každodenním kontaktu se zákazníky a jejich potřebami.
Společnost Rychlý TOM s.r.o. vyvíjí každý den maximální úsilí, aby takovou společností byla.
 • Green-line
 • Jet-line
 • blueline
 • chmeleon_kamen
 • kotva
 • motylci
 • podkova
 • redline-01
 • redline-02

Drahotuše

 • řezání vodním paprskem

Rychlý TOM, s.r.o.
Rybářská ulice
753 61 Drahotuše

+420 602 605 032

 
 

Hradec Králové

 • Vedení společnosti
 • výroba CNC stolů pro řezání vodním paprskem
 • řezání vodním paprskem

Rychlý TOM, s.r.o.
Výrava 80
503 03 Smiřice

+420 602 119 137

 

thumb mapa

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.